KALPLİ KAHVELİ PASTA ÖRNEĞİ


Kalpli kahveli pasta örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel örnek işinize yarayabilir. Bu güzel kendin yap çalışması pasta yaparken işinize yarayabilir. Pastahanelerde şekilli pastaların nasıl yapıldığını bu güzel örnekten yararlanarak anlayabilirsiniz.

Kalpli pasta yapmak için paylaştığım bu güzel örneği pasta yapacağınız zaman fikir olarak kullanabilirsiniz. Benzerini yapabilir veya daha değişik çalışmalar yapabilirsiniz. Kalpli kahveli pasta tarifini bulamadım. Bulduğumda yine sizlere paylaşacağım.

Anlatımlı çalışma da tarif yer almıyor. Ama şablon olarak nasıl yapıldığını öğrenebilir ve yapacağınız zaman işinize yarayabilir. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kalpli-kahveli-pasta-ornegi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*