Kalpli Lif Modeli Yapılışı (Tığ İşi Örnekler)

Kalpli Lif Modeli Yapımı

Evde kalpli lif modeli yapımı ile ilgili hazırladığım bu yazımda sizlere anlatımlı güzel bir video paylaşacağım. Tığ işi örnekler serisine devam ediyoruz. Tığ işi kalp motif nasıl yapılır diyenler için de yararlı bir çalışma olduğunu düşünüyorum.

Kalpli lif yapmak isteyen yeni örgüye başlamış hanımların da seveceği eğitici çalışmayı geliştirebilirsiniz. Kendinizce örgüler oluşturabilir ve parça parça dikerek oluşturacağınız lif modeli yerine altlık da yapabilirsiniz.

Kalpli motif süs yapabilir veya duvar süsleri gibi birçok güzel çalışma da yapabilirsiniz diyebilirim. İzledikten sonra çalışmayı kolayca kavrayabilir ve sizde tığ işinden kalp motifli örgüler yapmaya hızlıca başlayabilirsiniz.

Benzer kalp desenli lif örnekleri ve nasıl yapıldıklarını anlatan çalışmaları da sitemizde bulacaksınız. Benzerlerini buldukça yine öğrenip hem sizlere paylaşacağım. Hem de yaptıklarımızı paylaşmaya devam edeceğim hanımlar.

evde-kalpli-lif-modeli-yapilisi

Kalpli lif örneği nasıl yapılır diyenler öncelikle anlatımlı videoyu baştan sona izlesinler. Ben biliyorum yaparım diyenler sizlere de öneriyorum. Mutlaka izleyin ve eksik olan yerleriniz çıkacaktır. Çünkü bana öyle oldu.

Bilmediğim püf noktalarını öğrendim. Eminim sizde öyle olacak ve izledikçe yeni bir şeyler öğreneceksiniz. Parça parça örülen bu lif modelini ister tek bir renkten yapabilirsiniz. İsterseniz farklı farklı yapabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kalpli Lif Modeli Yapılışı (Tığ İşi Örnekler) için yorumda bulun

    Kalpli Lif Modeli Yapılışı (Tığ İşi Örnekler) için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kalpli Lif Modeli Yapılışı (Tığ İşi Örnekler) için ilk yorumu yapabilirsin.