KALPLİ ÖRGÜ BİLEKLİK TAKI MODELİ

Örgü kalpli bilezik yapımı

Örgü işi çok güzel bir takı çalışması keşfettim arkadaşlar. Takı yapımını seviyorum biliyorsunuz. Ben bu gün kendime veya sevdiğim birisine takı yapmak için yola çıktım. Bu güzel takı çalışmasına gözüm takıldı ve neden yapmayalım dedim. Hemen anlatıyorum. Öncelikle kalp kısmını teneke kolayı makasla kesip yapabilirsiniz.

Tabi kesici bir malzeme olacağı için dikkatli olmanız gerekir. Ben az kalsın parmağımı kesiyordum. Makası iyi kullanarak teneke kutu kolanın dışını kestikten sonra içe bükerek keskinliğini ortadan kaldırabilirsiniz. Daha sonra yine makas yerine maket bıçağı kullanarak yıldız şekli verebilirsiniz. Örgü kalpli bileklik modelini severek yapacaksınız.

Ben yıldız şekli verdim hem daha kolay oldu. Hem de kalp yapmak hem zor hem de kalıp isteyen bir iş. Bu çalışmayı ben böylece yaparak ip örgü kısmını da resimli anlatımdan istifade ederek yaptım. Sizde kolayca yapabilir ve keyifle kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

pulsera

KALPLİ ÖRGÜ BİLEKLİK TAKI MODELİ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KALPLİ ÖRGÜ BİLEKLİK TAKI MODELİ için yorumda bulun

    KALPLİ ÖRGÜ BİLEKLİK TAKI MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KALPLİ ÖRGÜ BİLEKLİK TAKI MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.