KALPLİ ÖRGÜ BİLEKLİK TAKI MODELİ


Örgü kalpli bilezik yapımı

Örgü işi çok güzel bir takı çalışması keşfettim arkadaşlar. Takı yapımını seviyorum biliyorsunuz. Ben bu gün kendime veya sevdiğim birisine takı yapmak için yola çıktım. Bu güzel takı çalışmasına gözüm takıldı ve neden yapmayalım dedim. Hemen anlatıyorum. Öncelikle kalp kısmını teneke kolayı makasla kesip yapabilirsiniz.

Tabi kesici bir malzeme olacağı için dikkatli olmanız gerekir. Ben az kalsın parmağımı kesiyordum. Makası iyi kullanarak teneke kutu kolanın dışını kestikten sonra içe bükerek keskinliğini ortadan kaldırabilirsiniz. Daha sonra yine makas yerine maket bıçağı kullanarak yıldız şekli verebilirsiniz. Örgü kalpli bileklik modelini severek yapacaksınız.

Ben yıldız şekli verdim hem daha kolay oldu. Hem de kalp yapmak hem zor hem de kalıp isteyen bir iş. Bu çalışmayı ben böylece yaparak ip örgü kısmını da resimli anlatımdan istifade ederek yaptım. Sizde kolayca yapabilir ve keyifle kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

pulsera
KALPLİ ÖRGÜ BİLEKLİK TAKI MODELİ
About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*