Bakan'dan Emekli Zam Açıklaması! İşçi, Memur ve Bağ-Kur Emeklileri Sevinecek

Bakan'dan Emekli Zam Açıklaması! İşçi, Memur ve Bağ-Kur Emeklileri Sevinecek
Emekli vatandaşlar için Bakan Işıkhan sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile gündem oluşturdu.

Bakan Işıkhan sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile İşçi, memur ve Bağ-Kur emeklilerini sevindirecek ayrıntılar paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti kongresinde verdiği sözün hemen ardından gelen bu paylaşım ile emekliler için güzel haberlerin yakın zamanda ortaya çıkacağının sinyallerini verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kongre Konuşması Heyecan Yarattı!

cumhurbaskani-erdoganin-kongre-konusmasi-heyecan-yaratti.webp

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti kongresinde yaptığı konuşmada, emeklilerle ilgili müjdenin ilk kabine toplantısından sonra açıklanacağını belirtti.

Erdoğan, "Son 21 yıldır enflasyona ezdirmediğimiz işçi, memur ve emeklilerimize inşallah önümüzdeki dönemde yeni müjdeler vermeye devam edeceğiz" sözleriyle emeklilere gelecek vaat etti.

Bakan Işıkhan'dan Destek ve Garanti Mesajı!

Bakan Işıkhan'ın açıklaması ise bu sözlere somut bir destek ve garanti niteliği taşıdı. Işıkhan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjde olarak duyuracağı emekli zammı çalışmasını kabine toplantısı sonrasında milletle paylaşacaklarını ifade ederek, "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da emeklilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Emeklilerin Gözü Kabine Toplantısında!

Emekliler arasında büyük bir beklenti oluşturan ve ard arda gelen bu açıklamalar, işçi, memur ve Bağ-Kur emeklileri için geleceğe dair umut ışığı oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerinin ardından Bakan Işıkhan'ın verdiği bu destek mesajı, emeklilerin güvende olduklarını hissettirdi.

Gözler şimdi kabine toplantısına çevrildi ve emekli vatandaşlar, gelecek müjdeleri merakla bekliyor.