Emekli Memur-Sen Kamu Ücret Artışı Talebinde Bulundu! İşte İstekleri!

Emekli Memur-Sen Kamu Ücret Artışı Talebinde Bulundu! İşte İstekleri!
Emekli Memur-Sen ücret arttırımı yapılmasının yanı sıra farklı haklar talep etti.

Emekli Memur-Sen tarafından istenen sendikal haklara ilişkin düzenleme detayları ise haberimizde.

Emekli Memur-Sen, ücret artışı ve sendikal haklar konusunda düzenleme taleplerini dile getirerek kamu çalışanlarının beklentilerini gündeme taşıdı. Ortaya çıkan bu talepler ve hak arayışına dair çok sayıda sendika üyesi de talepler için birlik ve beraberlik oluşturuyor.

Emekli Memur-Sen Kamu Çalışanlarının Taleplerini Dile Getirdi!

Emekli Memur-Sen, Türkiye'deki kamu çalışanlarının ücret artışı ve sendikal haklarını güçlendirmek için bir dizi talepte bulundu. Sendika, kamu çalışanlarının daha iyi çalışma koşullarına sahip olmalarını ve haklarının korunmasını hedefliyor.

emekli-memur-sen-kamu-ucret-artisi-talebinde-bulundu-iste-istekleri.webp

Emekli Memur-Sen, kamu çalışanlarının maaşlarının enflasyonun üzerinde artırılmasını talep ediyor. Sendika, enflasyon oranlarına göre belirlenen maaş artışlarının, çalışanların yaşam standartlarını korumasına yardımcı olmayacağına inanıyor ve daha yüksek bir ücret artışı istiyor.

Sendikal Hakların Güçlendirilmesi İsteniyor!

Sendika, kamu çalışanlarının sendikal haklarının güçlendirilmesini talep ediyor. Bu çerçevede, sendika üyeliğinin kolaylaştırılması, sendika temsilcilerinin çalışma alanlarında daha etkili bir şekilde faaliyet göstermelerinin sağlanması ve sendikal faaliyetlere müdahale edilmemesi gibi konuları vurguluyor.

Şeffaf Toplu Sözleşme Süreçleri İsteniyor!

Emekli Memur-Sen, toplu sözleşme süreçlerinin daha adil ve şeffaf bir şekilde yürütülmesini talep ediyor. Sendika, kamu çalışanlarının toplu sözleşme süreçlerine daha aktif katılımını teşvik etmeyi ve çalışanların görüşlerinin daha fazla dikkate alınmasını istiyor.