Emekliler için 2024'te 20 Bin TL promosyon geliyor!

Emekliler için 2024'te 20 Bin TL promosyon geliyor!
Bankalar emekliler için yüksek promosyonlar sunmak için çalışmalar yürütüyor.

Bankalar, emeklilerin maaşlarını kendilerine çekmek için yüksek promosyonlar sunma yarışına hız veriyor. Özellikle özel bankalar, milyonlarca emekliyi kendilerine çekmek amacıyla promosyonları devreye sokuyor.

Hali hazırda ortalama 10 bin TL seviyesinde bulunan promosyon ödemeleri önümüzdeki zamanlarda 20 bin TL’ye varan miktara yükselebilir. Önümüzdeki dönemde 15 ila 20 bin TL seviyelerine çıkabileceği konuşuluyor.

Emekli Maaş Promosyonlarında Bankalar Arası Yarış Artıyor!

Temmuz ayında yapılan yüzde 25'lik zamla emekli maaşları arttıktan sonra, bankalar da emekli müşterilerini çekmek için promosyon tekliflerini güncelledi.

Bazı özel bankalar ise 10 bin TL'ye kadar promosyon sunarken, önümüzdeki ocak ayında yapılacak maaş zamlarının hemen peşinden ise promosyon miktarının bir kez daha artırılması bekleniyor.

Emekliler için 2024'te 20 Bin TL promosyon mümkün!

emekliler-icin-2024te-20-bin-tl-promosyon-mumkun.jpg

Bankalar, yeni dönem için hazırlıklarını sürdürürken, emekli maaş promosyonları konusundaki artan ücretler gün yüzüne çıkmaya başlıyor. 2024 yılında emekli promosyonlarının 15-20 bin TL civarına yükseltilmesi bekleniyor.

Emekli Promosyonu Nasıl Alınır ve Banka Tercihi Nasıl Yapılır?

Emekliler için promosyon almak isteyenler öncelikle 3 yıllık maaş alacakları bankayı seçmek durumunda kalacak. Bunun sonucunda ise banka taahhüt etmiş olduğu promosyon ödemesini emekli bireylerin ibanlarına tek seferde yapabilecektir.