Gençlere Bilişim Kampı ile Uzmanlaşma İmkânı Sunuluyor! İşte Ayrıntılar

Gençlere Bilişim Kampı ile Uzmanlaşma İmkânı Sunuluyor! İşte Ayrıntılar
Türk Telekom tarafından gençlerin kariyerlerini daha üst seviyelere taşıyabilmesi için bilişim kampı başlatılıyor.

Türk Telekom, Türkiye'nin dijital dönüşümüne liderlik eden bir teknoloji şirketi olarak, genç yeteneklere büyük bir fırsat sunmaya hazırlanıyor. Bu yılın Kasım ayında başlayacak olan Bulut Bilişim Kampı'nın üçüncü dönemi, gençlere bulut bilişim konusunda uzmanlaşma fırsatı sunacak.

Kamp İçeriği Nedir?

Kampa kabul edilen katılımcılar, Türk Telekom Akademi'nin güçlü eğitmen kadrosundan çevrim içi ve yüz yüze eğitim alma fırsatı bulacaklar. Ayrıca, alandaki önde gelen isimlerden mentorluk desteği de sağlanacak.

Bu kamp, katılımcıların bulut bilişim, yapay zeka, yazılım geliştirme ve nesnelerin interneti gibi alanlarda yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olacak.

Gençlere Verilecek Ödüller Neler?

Kamp sonunda düzenlenecek proje yarışması ve katılımcıların performanslarına göre değerlendirme yapılacak. Birinciye 50 bin TL, ikinciye 30 bin TL ve üçüncüye 15 bin TL olmak üzere toplamda 95 bin TL ödül verilecek.

Tüm bunlara ek tüm katılımcılar, Türk Telekom Bulut Bilişim Kampı Katılım Belgesi alacaklar, dereceye girenler ise Türk Telekom Bulut Bilişim Kampı Başarı Sertifikası kazanacaklar.

Kamp Başvuru ve Katılım Koşulları Nelerdir?

Kampa başvurular, 8 Ekim tarihine kadar çevrim içi olarak yapılabilir. Lisans 3., 4. sınıf veya yüksek lisans öğrencileri ile en fazla 2 yıl önce bir lisans programından mezun olan ve bulut bilişim alanına ilgi duyan gençler başvuruda bulunabilirler. Başvuruları turktelekomkariyercomtr/bulut-bilisim adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.