Kadrolu 68 Yeni Memur Alımı Başladı! İşte Kimlerin Alınacağı

Kadrolu 68 Yeni Memur Alımı Başladı! İşte Kimlerin Alınacağı
TPAO tarafından toplamda 68 kadrolu yeni memur alım başvurusu açıldı İşte tüm ayrıntılar…

Devlet enerji şirketi Türkiye Petrolleri A.O. (TPAO), 68 yeni memur alımı için başvuruların başladığını duyurdu. İşte TPAO'nun personel alımı süreci ve başvuru şartları.

TPAO'dan 68 Kişilik Personel Alımı!

Türkiye Petrolleri A.O., Merkez ve Taşra Teşkilatları için toplamda 68 personel alımı yapacak. Bu alımlarla enerji sektörüne yeni yetenekler katılacak. İşte kamu personeli alımı başvuru şartları için adaylardan beklenen kriterler…

 1. Seyahat engeli ve arazi çalışmasına mani bir durumunun olmaması gerekiyor.
 2. "B" sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartı aranıyor.
 3. Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilmek gerekiyor.
 4. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamalıdır.

TPAO Başvuru Nitelikleri

tpao-basvuru-nitelikleri.webp

Başvuracak adaylar için farklı nitelikler ve şartlar bulunuyor

 • 3 Elektrik-Elektronik Mühendisi alımı için sınav ilan tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği Lisans programından mezun olmak gerekiyor.
 • 3 Elektrik-Elektronik alımı için Mühendisi Sınav ilan tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Lisans programından mezun olmak gerekiyor.
 • 1 Endüstri Mühendisi alımı için Sınav ilan tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Endüstri Mühendisliği Lisans programından mezun olmak gerekiyor.
 • 2 Endüstri Mühendisi alımı için Sınav ilan tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Endüstri Mühendisliği Lisans programından mezun olmak gerekiyor.
 • 4 Çevre Mühendisi alımı için Sınav ilan tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Çevre Mühendisliği Lisans programından mezun olmak gerekiyor.
 • 1 Çevre Mühendisi alımı için Sınav ilan tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Çevre Mühendisliği Lisans programından mezun olmak gerekiyor.
 • 4 Bilgisayar Mühendisi alımı için Sınav ilan tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Bilgisayar Mühendisliği Lisans programından mezun olmak gerekiyor.