Kamuya 7.251 Yeni Memur İşçi ve Personel Alımları Başladı!

Kamuya 7.251 Yeni Memur İşçi ve Personel Alımları Başladı!
Çeşitli kamu kurumlarına ait toplamda 7.251 yeni personel iş hayatına atılacak. İşte güncel kamu ilan detayları...

Kamu sektörü için çok sayıda personel istihdamı için harekete geçildi. Son günlerde 5 farklı kamu kurumu tarafından yayımlanan iş ilanları ile toplamda 7.251 personel, memur ve işçi alımı gerçekleştirilecek.

Bu alımlar, ilkokul mezunlarından başlayarak lise, ön lisans ve lisans mezunlarına kadar geniş bir yelpazede pozisyonları kapsıyor.

Kamu Personeli İş İlanları Detayları Nelerdir?

kamuya-7-251-yeni-memur-isci-ve-personel-alimlari-basladi.webp

Jandarma Genel Komutanlığı Personel Alım Detayları!

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı, toplam 6.940 sözleşmeli erkek uzman erbaş alımı için ilan yayımladı. Başvurular 18 Eylül 2023 tarihinden itibaren elektronik olarak kabul edilmeye başlandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Alım Detayları!

Kültür ve Turizm Bakanlığı, en az lise mezunu adaylar için farklı pozisyonlarda toplam 235 personel alımı yapacak. Başvurular e-Devlet üzerinden Kültür ve Turizm Bakanlığı Kariyer Kapısı-İşe Alımı veya Kariyer Kapısı adresi üzerinden elektronik olarak gerçekleştirilecek.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü Personel Alım Detayları!

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, 11 Asistan Hava Trafik Kontrolörü ve 11 Stajyer Hava Trafik Kontrolörü alımı yapacak. Meslek yüksek okulu ve 4 yıllık fakülte mezunları başvuruda bulunabilir.

Nazilli Belediyesi Personel Alım Detayları!

Nazilli Belediye Başkanlığı, 2 şehir planlayıcı kadrosunda işçi alımı yapacak. Alım ilanı için Şehir ve Bölge Planlama lisans mezunları başvurabilirler.

Fiskobirlik Personel Alım Detayları!

Fiskobirlik tarafından istihdam edilmek üzere toplamda 3 memur alımı yapılacak. Hukuk, İktisat, İşletme, Siyasal Bilgiler, Yönetim Bilimleri, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden lisans mezunları alım için başvuruda bulunabilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.