Korkut Ata Üniversitesi Rektörlük duyurdu yeni personeller alımı

Korkut Ata Üniversitesi Rektörlük duyurdu yeni personeller alımı
Korkut Ata Üniversitesi Rektörlük duyurdu yeni personeller alımı

Korkut Ata Üniversitesi Rektörlüğü, 46 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Bu alım, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrası ve ilgili Bakanlar Kurulu Kararı çerçevesinde gerçekleştirilecektir.

KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜK DUYURDU YENİ PERSONELLER ALIMI

Alım için gerekli şartlar arasında, 657 Sayılı Kanun'un 48. maddesindeki genel niteliklere sahip olmak, Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak ve ÖSYM tarafından 2022'de düzenlenen KPSS (B) Grubu sınavlarından gerekli puanı almış olmak bulunmaktadır. Ayrıca, adayların arşiv araştırmasından olumlu sonuç alması, askerlikle ilişiğinin olmaması, ilgili görevde kullanılacak cihaz ve aletleri kullanabilme yeteneğine sahip olması ve herhangi bir sağlık engelinin bulunmaması gerekmektedir.

Başvurular, 25 Ocak 2024 ile 8 Şubat 2024 tarihleri arasında yalnızca https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr web adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek, ilgili detaylara Korkut Ata Üniversitesi'nin resmi web sayfası https://www.osmaniye.edu.tr ve "Kariyer Kapısı" platformu üzerinden ulaşılabilecektir.

Başvuru Kılavuzu: https://makalepark.com/d/file/korkut-ata-universitesi-rektorluk-duyurdu-yeni-personeller-alimi.pdf

Kaynak:Haber Merkezi

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.