Mali müşavir olmayı hedefleyenler dikkat! Sınav tarihleri belli oldu

Mali müşavir olmayı hedefleyenler dikkat! Sınav tarihleri belli oldu
Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) mali müşavirlik sınavlarının tarihini açıkladı. Detaylar haberimizde...

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan yeminli mali müşavirlik sınavları ile serbest muhasebeci mali müşavirlik sınavlarının yapılacağı tarihleri açıkladı. Ayrıca sınavların hangi şehirlerde yapılacağı da belli oldu. Mali müşavirlik sınavları ne zaman? Konu hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Yeminli mali müşavirlik sınavları ve serbest muhasebeci mali müşavirlik sınavları bu yıl üçüncü kez yapılacak. Mali müşavir olmayı hedefleyen çok sayıda kişinin gerçekleşmesini beklediği bu sınavların tarihleri belli oldu ve TÜRMOB tarafından açıklandı.

Serbest muhasebeci mali müşavirlik sınavları ve yeminli mali müşavirlik sınavları ne zaman yapılacak? Sınavlar hangi illerde gerçekleşecek?

Mali müşavir olmayı amaçlayan birçok kişinin beklediği haber geldi. Serbest muhasebeci mali müşavirlik ve yeminli mali müşavirlik sınavlarının yapılacağı tarihler kesinleşti. Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan bu sınavlar ne zaman ve nerede yapılacak?

TÜRMOB'un konu hakkında bildirisine göre bu yılın 3. dönem serbest muhasebeci mali müşavirlik sınavları 16-17 Aralık 2023 tarihlerinde Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde yapılacak. Sınava ilk kez katılacaklar için başvuru tarihleri 1 Eylül-2 Ekim 2023, tekrar katılacaklar için ise başvuru tarihleri 15-30 Kasım 2023 olarak belirlendi.

Bu senenin 3. dönem yeminli mali müşavirlik sınavları ise 2-11 Aralık 2023'te Ankara'da yapılacak. Sınava ilk kez katılacaklar için başvuru tarihleri 1 Eylül-2 Ekim 2023, tekrar katılacaklar için ise başvuru tarihleri 8-22 Kasım 2023 olarak belirlendi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.