Namık Kemal Üniversitesi, eksik kontenjanlara kaç kişi alınacak?

Namık Kemal Üniversitesi, eksik kontenjanlara kaç kişi alınacak?
Başvuru yapacakların, 31 Ocak'tan başlayarak 14 Şubat 2024 tarihine kadar üniversitenin internet sitesi üzerinden ulaşabilecekleri online başvuru sistemini kullanarak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, genişleyen kadrosunu güçlendirmek amacıyla çeşitli branşlarda yeni kamu personelleri alacağını ilan etti. Bu alımlar arasında mühendislikten sağlık teknikerliğine, büro personeline ve destek hizmetleri kapsamında temizlik personeline kadar çeşitli pozisyonlar bulunmaktadır.

Namık Kemal Üniversitesi, eksik kontenjanlara kaç kişi alınacak?

Başvuru yapacakların, 31 Ocak'tan başlayarak 14 Şubat 2024 tarihine kadar üniversitenin internet sitesi üzerinden ulaşabilecekleri online başvuru sistemini kullanarak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvuru süreci, adaylardan başvuru formunu detaylı ve doğru şekilde doldurmalarını ve istenen belgeleri dijital ortamda sisteme yüklemelerini talep ediyor.

Başvuru yapmayı düşünenlerin en az lise mezunu olmaları ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları karşılamaları bekleniyor, ki bu şartlar arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı, kamu haklarından mahrumiyetin olmaması, belirli suçlardan ari olma, askerlikle ilişiğin olmaması ve sağlık durumunun işe uygun olması gibi kriterler bulunuyor.

Adayların, öğrenim durumlarına uygun KPSS puanlarına sahip olmaları, sosyal güvenlik kurumlarından emekli aylığı almıyor olmaları, vardiyalı çalışma engellerinin bulunmaması ve güvenlik soruşturması veya arşiv araştırmasından geçmiş olmaları gibi özel şartlara da uymaları gerekiyor. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bu alım ile akademik ve idari alanda kaliteyi artırarak, kampüs hizmetlerinde daha verimli bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlamaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.