Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bildirdi işçi alımı var

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bildirdi işçi alımı var
Her aday yalnızca bir pozisyon için başvuruda bulunabilir, başvuru sürecinde doğruluk önem taşır.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, kamu personeli alımında KPSS puanlarının eşit olması durumunda adayların mezuniyet notlarına ve mezuniyet tarihlerine göre öncelik sıralaması yapacak, asıl ve yedek aday listeleri oluşturulacaktır.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bildirdi işçi alımı var

Üniversite, 657 sayılı Kanun ve 1978 tarihli Bakanlar Kurulu Kararı temel alınarak, merkez ve bağlı birimlerde sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecektir. Adayların, belirlenen genel ve özel şartları yerine getirmesi ve başvurularını 5-19 Şubat 2024 tarihleri arasında e-Devlet veya Kariyer Kapısı yoluyla gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Her aday yalnızca bir pozisyon için başvuruda bulunabilir, başvuru sürecinde doğruluk önem taşır. KPSS puan eşitliği halinde, mezuniyet notu ve tarihi belirleyici olacak ve sonuçlar üniversitenin resmi web sitesinden duyurulacaktır. Güvenlik soruşturması yapılan adayların belirlenen belgeleri teslim etmeleri ve üniversitenin çalışma koşullarına uyum sağlamaları beklenmektedir.

05.02.2024

19.02.2024

BAŞVUR

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.