Sağlık Bakanlığı 2023 çalışan alımı! KPSS şartı aranmıyor!

Sağlık Bakanlığı 2023 çalışan alımı! KPSS şartı aranmıyor!
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın müjdesiyle, Sağlık Bakanlığı 2023 yılında büyük çapta işçi alımı yapmaya hazırlanıyor. Mardin ziyareti sırasında açıklanan bu alım, KPSS şartı aranmaksızın gerçekleştirilecek. İşte detaylar...

Sağlık Bakanlığı'ndan Heyecan Verici İş İlanları

Geniş Pozisyon Yelpazesi

Sağlık Bakanlığı'nın yapacağı bu işçi alımı, farklı alanlarda birçok pozisyonu kapsıyor. Temizlik personeli, güvenlik görevlisi, klinik destek elemanı ve hasta karşılama ve yönlendirme görevlisi gibi hastanelerin temel işlevlerini destekleyecek kadroların yanı sıra, hemşire, ebe, sağlık teknikeri, sağlık teknisyeni, ATT ve sekreter gibi sağlık personeli de alınacak.

İŞKUR Üzerinden Başvuru

Başvurular, İŞKUR aracılığıyla yapılacak ve ilginç bir detay, adayların mülakata girmelerine gerek olmadığı. İlkokul mezunları dahil olmak üzere geniş bir kesim başvurabilecek ve başvurular kura sistemiyle değerlendirilecek. Başvuru yapan adaylar, pozisyonları kura çekimiyle kazanacaklar.

Diğer Alım Yapılacak Kadrolar

Sadece sağlık alanı değil, başka sektörlerden de iş arayanlar için fırsatlar var. Elektrikçi, bilgisayar sistem kurulum ve bakım onarımcısı, marangoz, ısıtma ve sıhhi tesisatçı, biyomedikal cihaz teknolojileri servis destek elemanı, inşaat boyacısı ve boyacı gibi farklı meslekler için de alım yapılacak.

Sizlerin Beklentileri Neler?

Bu büyük işçi alımı haberinin sizin için yeni bir kariyer fırsatı olabileceğini düşünüyoruz. Siz hangi şehirde ve hangi kadroda çalışmayı tercih edersiniz? Düşüncelerinizi ve beklentilerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.