Ticaret Bakanlığı Kamu Personellerini Alacak Yeni İşe Alım

Ticaret Bakanlığı Kamu Personellerini Alacak Yeni İşe Alım
Ticaret Bakanlığı Kamu Personellerini Alacak Yeni İşe Alım

Ticaret Bakanlığı, 130 temizlik ve basit bakım-onarım personeli alacak. Bu, genel olarak 328 kişilik bir alımın parçasıdır ve adayların başvurularını 12 Şubat'a kadar tamamlamaları gerekmektedir.

TİCARET BAKANLIĞI KAMU PERSONELLERİNİ ALACAK YENİ İŞE ALIM

Başvurular yalnızca e-Devlet üzerinden Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'nin Kariyer Kapısı sitesi aracılığıyla yapılabilir. Doğrudan veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

KAMU SEKTÖRÜNE TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI

GENEL BAŞVURU KOŞULLARI a) Devlet Memurları Kanunu’nda belirtilen genel şartları karşılamak, b) Kamu görevinden ihraç edilmemiş olmak,

c) Aktif olarak başka bir 4/B sözleşmeli pozisyonda çalışmıyor olmak, d) Önceki sözleşme feshinden itibaren en az 1 yıl geçmiş olmak, e) Sağlık veya diğer durumlar nedeniyle iş göremezlik hali bulunmamak, f) Pozisyonun gerektirdiği güvenlik ve arşiv araştırmalarından olumlu sonuç almak.

ÖZEL NİTELİKLER a) En az lise mezunu olmak, b) Otuz yaşını doldurmamış olmak, c) KPSS P94'ten en az 60 puan almış olmak, d) Vardiyalı çalışmaya uygun olmak.

Başvuruların doğru ve eksiksiz yapılması, belirtilen şartlara uyulması gerekmektedir. Uygun olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacak. Başvurular için 12 Şubat son tarihtir.

Kaynak:Haber Merkezi

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.