Vergisiz telefon ve bilgisayar kampanyası nihayet başlıyor! Nasıl alınır?

Vergisiz telefon ve bilgisayar kampanyası nihayet başlıyor! Nasıl alınır?
Üniversiteli öğrencilere özel olarak bir seçin vaadi olarak sunulan kampanya devreye giriyor.

Vergisiz cep telefonu ve bilgisayar alma kampanyası başlıyor! Devlet tarafından üniversite öğrencilerine destek sağlamak ve teknolojiyi daha erişilebilir hale getirmek amacıyla büyük bir adım atılıyor.

Vergisiz cep telefonu ve bilgisayar almak için başlatılan kampanya ile öğrenciler, uygun fiyatlarla teknolojiye sahip olabilecekler.

Bu ayrıcalıktan yararlanmak isteyen öğrencilerin ise yerine getirmesi gereken birtakım kriterler var.

Vergisiz Telefon Kampanya Detayları Nelerdir?

Devlet tarafından başlatılan bu kampanya kapsamında, cep telefonlarının ve bilgisayarların satış fiyatları 9.500 TL'yi aşmayacak ve toplamda 5.500 TL'ye kadar indirim uygulanacak. Bu destekle birlikte, cep telefonu fiyatlarında %44,44'e varan indirimler ve bilgisayar fiyatlarında %16,7'ye kadar indirimler sunulacak.

Vergisiz telefon ve bilgisayar kampanyası Nasıl Başvurulur?

Üniversite öğrencileri, vergisiz cep telefonları ve bilgisayarlar kampanyasından yararlanmak için bir takım adımları yerine getirmesi gerekiyor. Gerekli başvuruların ardından hak eden öğrencilere vergisiz telefon alma imkanı sunulacak.

1. Başvuru Ekranına Erişim

Başvurular, resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır. Öğrenciler, başvuru ekranına kolayca erişebilirler ve başvuru sürecine hemen başlayabilirler.

2. Cihaz Seçimi

Başvuru ekranında, vergisiz olarak satın alabileceğiniz cep telefonu ve bilgisayar modellerini görebilirsiniz. Size en uygun olanı seçebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.

Vergisiz Telefon Modelleri Neler?

vergisiz-telefon-ve-bilgisayar-kampanyasi-nihayet-basliyor-nasil-alinir.jpg

Aşağıda, vergisiz cep telefonu modellerinin bir listesini sizler için marka marka ayırdık. Umarım beklentilerinizi karşılayan bir modeli tercih edebilirsiniz.

XIAOMI (REDMI)

12C

10

12

NOTE 12

GENERAL MOBILE

GM 22 S

GM 22 Pro

GM 23

GM 23 SE

GM 24 Pro

REEDER

S23 PRO MAX

OMIX

X3

X5

X400

X600

X700

CASPER (VİA)

Via M30

Via M30 Plus

Via X30 Plus

Via X30

Via M35

Via F30

F30 Plus