KANAVİÇE NAKIŞLI KOLYE MODELLERİ

Kanaviçe nakışlı farklı kolye modelleri

Son bir kaç yıldır daha çok el işlemesi ile yapılan takılar daha çok moda oldu. Bunlardan birisi de kanaviçe nakışlı kolye tasarımlarıdır. Bugün sizler için kanaviçe modelli kolye tasarımları ile ilgili farklı görseller sunmaya çalışıcağız.

 

Kanaviçe nakışlı kolye tasarımları için internet üzerinden farklı görseller bulmanız mümkün. Kanaviçe yapmayı biliyorsanız işte bunu kullanarak yaptığınız kolye tasarımları ile para kazanabilirsiniz.

Kanaviçe nakışlı kolye tasarımları için genellikle çiçek modelleri, kalp, hayvan figürleri veya harfler kullanılıyor. Kanaviçe yapmayı biliyorsanız eğer sevdiğiniz bir modelin çizimlerini internet üzerinden çıkartabilirsiniz.

Kanaviçe kolye tasarımlarında bu şekilde rokoko tarzı adı verilen bu tarz işlemeleri de yapabilirsiniz. Bu modellerin yapımı biraz zor olduğu için öğrenmek biraz zaman alır ve sabır gerektirir.

Kolye yapacağınız için oldukça küçük modeller yapacaksınız. Bu nedenle ilk başlarda biraz zorlanabilirsiniz. Ama ilerleyen zamanlarda farklı modeller yaptıkça eliniz alışacak ve daha rahat yapacaksınız.

Kanaviçe kolye tasarımlarını bu şekilde küpeler ile tamamlayarak takım yapabilirsiniz. Bu şekilde oldukça şık tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Yaptığınız bu kolyeleri buradaki kolye çerçeveleri ile tamamlayarak oldukça şık bir tasarım oluşturabilirsiniz. İsterseniz aşağıda bulunan görselde olduğu gibi sadece kolye zinciri kullanarak da şık bir tasarım yapabilirsiniz.

Kanaviçe kolye tasarımlarını yaparak bir süre sonra bu ürünleri satıp para kazanabilirsiniz. Özellikle internet üzerinden bu ürünlerin satışını kolaylıkla yapabilmeniz mümkün.

Kaynak: https://tr.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KANAVİÇE NAKIŞLI KOLYE MODELLERİ için yorumda bulun

    KANAVİÇE NAKIŞLI KOLYE MODELLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KANAVİÇE NAKIŞLI KOLYE MODELLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.