Kapı Süsü Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım


Kapı Süsü Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım

Hepimizin evinin kapısında eminiz ki süs yoktur? Çünkü kapıda süs olayına ağır geçen bir milletiz. Fakat kapılara harika süsler ile süslemek mümkün. Gerçekten kapılarımızı çok kaliteli ve değerli göstermekte… Aynı zamanda evimize dışarıdan gelenler de geldikleri evdekilerin ne kadar mutlu yaşadıklarını hemen hemen kapıdaki süsten de anlayabilmektedirler. Kapı süsü nasıl yapılır? veya kapıma süs nasıl yapabilirim? diyorsanız bu yazımız tam size göre…

Altta yine sizlere birbirinden farklı kapı süsü çalışmalarının örnek resimlerini paylaştım. Sizde örnek resimlere bakarak veya altta paylaştığım anlatımlı videoları izleyerek kapınıza süs yapabilirsiniz. Altta düğmeden kapı süsü yapımı, kumaştan kapı süsü yapılışı, keçeden kapı süsü yapımı gibi birçok çalışmanın örneklerini görebilirsiniz.

Beğendiğiniz örnek çalışmayla ilgili bu makaleme altta yorum yazın size yardımcı olmaya çalışırım. Zaten bu makalemin sonunda paylaştığım anlatımlı videolardan yararlanarak bu güzel kapı süsü çalışmalarından sizde kolaylıkla yapmayı öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

 

Kapı süsü çalışması yaparak evinizin kapısını şenlendirebilirsiniz. Evinize gelen misafirlerinize hoş görüntü sağlamış olursunuz. Hem de kapınızın çok güzel gözükmesini sağlarsınız. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları bence mutlaka denemelisiniz. Yine benzer çalışmaları bu yazımın sonunda görebilirsiniz. Dilerseniz kendin yap kategorisine ulaşıp, ilgili kategoride ki diğer kapı süsü çalışmalarının yapılışlarına da göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*