KAPŞONLU ÖRGÜ BEBEK YELEK MODELİ YAPMAK


Kapşonlu örgü bebek yelek örneği

Evde bebek örgüleri yapanlar için bu gün paylaşacağım çalışma hem resimli örneklerden oluşuyor. Hem de anlatımlı bir video yer alıyor. Evde kapşonlu örgü bebek yeleği yapmak isteyen bayanlar için hem resimli örnek hem de anlatımlı ders niteliği taşıyan videolardan yararlanabilirsiniz.

Kapşonlu örgü bebek yeleği yapmak için daha önce sanırım benzer çalışmalar paylaşmamıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmaya benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan bebek ürünleri veya bebek eşyaları yapmak için birçok çalışmayı sitemizde yer alan bebek kategorilerinde bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri hem örnekleri hem de anlatımlı videolarıyla kapşonlu örgü bebek yelek modeli yapmak için çalışmayla baş başa bırakıyorum. Bu güzel çalışmanın detaylı anlatımını veren videolar kapatılmış.

Bu yüzden şimdilik örnek resimlerini bırakmak istedim. Belki arayanlar olur ve yapmak isteyenlere fikir verir diye. Bu yüzden şimdilik anlatımı olmayan çalışmayı detaylı anlatan çalışmaya ulaşınca bu yazıya ekleyeceğim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*