KAPÜŞONLU HAROŞA BEBEK HIRKASI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Kapüşonlu kız ve erkek bebekler için hırka modeli yapımı

Sizlere yeni ve kolay örgü modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere çok şık ve yapımı oldukça basit olan kapüşonlu haroşa bebek hırkası modelinin yapım aşamalarını göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamalarını video ile size vereceğim bu hırka modelini ben çok beğendim sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum.

KAPÜŞONLU HAROŞA BEBEK HIRKASI

KAPÜŞONLU HAROŞA BEBEK HIRKASI

 

Bebek hırkası örnekleri olarak sizlere daha önce farklı modeller göstermiştim. Bugün göstereceğim model çok şık ve gösterişli bir hırka modeli. Kapüşonlu olarak yapılan bu bebek hırkası yapılan örgü tekniği sayesinde ve kullanılan ip sayesinde hazır bir hırka gibi durmuş.

Bebek hırkası modeli hem kız çocukları için hem de erkek çocukları için yapılabilecek bir model. Burada yapılan hırka modeli 2-3 yaş için oldukça ideal. Burada ki anlatıma ve detaylara dikkat ederek siz daha küçük veya daha büyük bebek hırkaları da yapabilirsiniz.

KAPÜŞONLU HAROŞA BEBEK HIRKASI

KAPÜŞONLU HAROŞA BEBEK HIRKASI

Hırka modelinin yapımına kapüşon kısmından başlanmış. Burada hırkanın tamamında sadece haroşa örgü modeli kullanılıyor. Şiş ile örgü örmeyi bilen herkes haroşa modelini rahatlıkla yapabilir. Bilmeyenler ise burada detaylı yapım aşamasını verdiğim videoyu takip ederek modelin yapımını öğrenebilirler.

KAPÜŞONLU HAROŞA BEBEK HIRKASI

KAPÜŞONLU HAROŞA BEBEK HIRKASI

Bebek hırkası yapımı için bütün detaylar video içerisinde anlatılmış. Kaç sıra nerede örgü örüleceği. Kol kesimleri ve arttırmaların nasıl yapılacağı açıklanmış. Buradaki anlatıma ve verilen sayılara dikkat ederseniz burada olduğu gibi harika bir bebek hırkasını da sizler yapabilirsiniz.

Kapüşonlu haroşa bebek hırkası modelinin yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCXaya44nFXaDJ-dC04Z9WDg

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KAPÜŞONLU HAROŞA BEBEK HIRKASI KAPÜŞONLU HAROŞA BEBEK HIRKASI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    KAPÜŞONLU HAROŞA BEBEK HIRKASI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KAPÜŞONLU HAROŞA BEBEK HIRKASI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.