Kararan Fayans Aralarını Kolay Temizleme Yöntemi


Kararan Fayans Aralarını Kolay Temizleme Yöntemi

Çoğu evde kullanılan fayanslar zaman zaman kararabilmektedir. Bu kararmayı ve kötü görüntüyü ortadan kaldırmak için size hazırladığımız bu yazımızdan yararlanarak keyifle kurtulabileceksiniz. Malzemelerini kolaylıkla bulabileceğiniz bu formül sayesinde sizde evinizde kararan fayanslarınızı kısa sürede temizleyip, parlatabileceksiniz.

Evde kararan fayans aralarını kolay temizleme yöntemi sayesinde zorlanmadan kolayca temizlik işlerinizi bitirebileceksiniz. Bu formül sayesinde kirli fayanslarınızı kolayca temizleyebilirsiniz. Sizlerinde farklı formülleri ve önerileri varsa bize yorum olarak yazmayı unutmayın. Kararan kirli fayans aralarını temizlemek için farklı çalışmalar buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya da devam edeceğim.

Bu mucize formülün detayları ise şöyle ;

– 7 bardak çeşme suyu.
– 1/2 fincan kabartma tozu.
– 3 limon suyu.
– 1/4 fincan sirke.

Bu karışımı hazırladıktan sonra, gözlerinizi koruyacak şekilde bu sıvıyı lastik eldiven yardımı ile parlatmayı düşündüğünüz noktalarda kullanın. Herhangi bir kimyasal madde içermediği için zararı olmasa da, alerjisi olan kişiler dikkat etmelidir.

Evinizde kararan fayans aralarını temizlemekte zorlanıyorsanız, paylaşacağım anlatımlı videoyu mutlaka izlemelisiniz. Dilerseniz üstteki formülü sizde evinizde uygulayın ve sonucu kendi gözleriniz ile görün. Evde kararan fayans aralarını temizlemek bazen zor olabiliyor. Ancak hazırlayacağınız formül ile bu iş zor olmaktan çıkıyor.

 

Fayans temizleme ile ilgili size yardımcı olacak bir videoda paylaşmak istiyoruz.

Fliesenreinigung – tile cleaning – nettoyage de carreaux

9 Comments on Kararan Fayans Aralarını Kolay Temizleme Yöntemi

  1. Fayans aralarını temizlemek için saatlerimi harcıyorum. İlk fırsatta bu karışım ile temizleyip yorumumu yazmak istiyorum. Benden de bir püf noktası gelsin: havlupandan fayansa damlayan pas lekelerinin üzerine limon dilimleri koyup beklettim ve sonuç gerçekten harika :)

  2. ne uğraşıyosunuz ki marketlerde ne temizleyici sıvılar var alın kurtulun derım kızlar

  3. beğendiğim ve takip ettiğim site yine yapmış yapacağını çok sağolun varolun bu güzel içerik için hemen paylaştım arkadaşım suzana da göstereceğim teşekkürler aleyna hanımcım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*