Kardan Adam Nelerden Yapılır?


Kardan Adam Nelerden Yapılır?

Bu yazımızda sizde artık resimli anlatımlara bakarak elinizdeki malzemeler ile eğlenceli bir şekilde kardan adamlar yapabileceksiniz. İster çocuklarınız için isterseniz de evinizde süs olarak kullanmak için yapabilirsiniz. Kardan adam yapılışları hem kolay hem de eğlenceli…

Birçok ziyaretçimiz nelerden kardan adam yapılır? diye sürekli özel mesajlar atmaktaydı. Bu yazımda sizlere kapaktan kardan adam yapımından, pamuktan kardan adam yapılışına kadar birçok çalışmanın resimli anlatımını bir araya getirdim ve paylaştım.

Bu sayede evde kolay kardan adam yapmak isteyenler bu çalışmalardan birisini tercih ederek veya kolayına hangisi geliyorsa onu yapabilirler. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları yaparak kardan adam magnet çalışması yapabilir, çocuklarınıza kardan adam oyuncakları veya çocuk odalarına kardan adam süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Evde kolay kardan adam yapmak isteyenler için aşağıda birçok örnek çalışma yer alıyor. Buyurun resimli anlatımlar;

kardan-adam-nelerden-yapilir

kardan-adam-nelerden-yapilir2

kardan-adam-nelerden-yapilir3

kardan-adam-nelerden-yapilir4

kardan-adam-nelerden-yapilir5

kardan-adam-nelerden-yapilir6

kardan-adam-nelerden-yapilir7

kardan-adam-nelerden-yapilir8

kardan-adam-nelerden-yapilir9

Kolay yapılışları ile sizde artık eğlenceli bir şekilde kardan adam yapabileceksiniz.

Aynı zamanda anlatımlı videoda da kolay bir kardan adam yapılışını anlatan çalışma yer alıyor. Ayrıca balondan yapılan kardan adam çalışmaları da oldukça kolay ve eğlenceli gözüküyor. Evde bu tür çalışmalar yaparak kolaylıkla kardan adam çalışmaları yapabilir ve evinizi süsleyebilirsiniz. Nelerden kardan adam yapılıyor çalışmalarını ilerleyen günlerde daha detaylı ve bol videolu paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

What made the snowman – Was machte den Schneemann – Ce qui a fait le bonhomme de neige

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*