Kardan Adamlı Poşetlik Yapımı Resimli Anlatım


Kardan Adamlı Poşetlik Yap

Çoğu ev hanımı poşetlerini ya çekmecelere yada sıkıştırdıkları bir yerlerde muhafaza ediyorlar. Bu yazımızda sizlere kolay ve pratik bir şekilde yapabileceğiniz poşetlik yapılışını resimli anlatımıyla paylaşacağız. Bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve keyifle evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hatta görünce şaşıranlar içinde fazladan yapıp onlara hediye ederek mutlu olmalarını da sağlayabilirsiniz. Bu tür güzel sevimli çalışmalar yaparak evde daha güzel görüntülere sebep vermiş olursunuz. Hem de monoton hayatınızı güzelleştirmiş olursunuz.

Hatta evinize gelenleri şaşırtabilir ve onları meraklandırabilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları daha önce çokça kez paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin. Kolay gelsin.

plastik-siseden-posetlik-yapimi

plastik-siseden-posetlik-yapimi2 plastik-siseden-posetlik-yapimi3

4 Comments on Kardan Adamlı Poşetlik Yapımı Resimli Anlatım

  1. Yapilisinin anlatildigi resimde 2.5 ltlik sise gibi duruyor ama son halinde bes lt lik gibi duruyor surat yaparken nasil yapicaz burun neyden yapildi

  2. Merhabalar, kardan adamlı poşetlik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda dediğiniz gibi 2.5 litrelik kola şişesi kullanılmış. Sanırım pamuk malzemesi çok konulduğu için alta doğru bir şişkinlik olmuş. Bu da kardan adamın cüssesinde alt kısım şişman orta kısım orta şişmanlıkta olduğu için sanırım. Fakat resimli anlatımda 5litrelik şişe değil 2.5litrelik şişe kullanılmış. Resimler yanıltabilir. Surat kısmında ise burnu turuncu keçe malzemesinden yapılmış. Ağız ve kaşları için siyah ip dikilmiş. Boya ile yanakları al al yapılmış. Gözleri sanırım düğme olacak. Yada kırtasiyelerde satılan hazır göz takımlarından yapıştırma olarak da yapılmış olabilir. Sanırım yardımcı olmuşumdur.

  3. beril hanımcım bu çalışmanın farklı anlatımlarını bulmaya çalışıyorum. size yardımcı olacağım.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*