KARE ELBİSE LİF MODELİ VE YAPILIŞI

Kare Elbise Lif Örneği Yapımı

Anlatımlı elbise lif modeli çalışmamızda paylaştığımız öğretici video çok işinize yarayacak. Canım anne kanalında yer alan bu müthiş çalışmayı hem sevecek hem de yapmak isteyeceksiniz. Değişik lif örnekleri arıyorsanız? sitemizi biraz daha kurcalamanız gerekiyor. Çünkü çok ilginç ve değişik lif modellerine ulaşabileceğinizi söylemek isterim.

Kare elbise şeklinde lif modellerinin anlatıldığı video ve resimlerle karşınızdayız… Sizde bu örneklerden kendinize kare elbise şeklinde güzel lifler örebilirsiniz. Yazımıza yorum yapmayı unutmayın… Bu yazımda paylaşacağım örnek kare elbise lif modellerine bayılacaksınız.

Paylaşacağım anlatımlı videolar sayesinde de kare elbise lif modelinin nasıl yapıldığını kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Anlatımını paylaştığım kare elbise lif modeli yapılışını sizde öğrenebilir ve evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kare elbise lif modeli yapımını anlatan anlatımlı videolar çok işinize yarayacak. Diğer farklı lif modelleri için sitemizde yer alan lif modelleri kategorisine göz atabilirsiniz. Her gün yeni lif modellerini sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda paylaşacağım kare elbise lif modeli yapılışını anlatan çalışmaları incelemenizi öneririm.

Evde lif yapımı ile uğraşıyorsanız, bu güzel çalışma çok işinize yarayacak. Kare elbise lif modeli örneklerinden de yararlanabilirsiniz. Kare elbise lif modellerini sitemizde ki lif modelleri kategorisinde farklı modellerine ulaşabilirsiniz. Evde kare elbise lif modeli yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmalar ise şöyle ;

elbise-lif-modeli-yapilisi

elbise-lif-modeli-yapilisi


kare-elbise-lif-modeli-ornegi

kare-elbise-lif-modeli-yapilisi

kare-elbise-lif-modeli-yapimi

kare-elbise-lif-ornegi

kare-lif-modeli

kare-lif-yapimi-ornegi

lif-modelleri-pembe-elbise-modeli-orgu-lif

Kare elbise lif yapılışı ile ilgili anlatım videosu :

httpss://www.youtube.com/watch?v=afoQwGZQ1Z0

 

httpss://www.youtube.com/watch?v=TdzrkJupMW0

Değişik güzel örgü lif çalışmalarında görüşmek dileğiyle…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KARE ELBİSE LİF MODELİ VE YAPILIŞI için yorumda bulun

    KARE ELBİSE LİF MODELİ VE YAPILIŞI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARE ELBİSE LİF MODELİ VE YAPILIŞI için ilk yorumu yapabilirsin.