Kare Şeklinde Güneş Yıldızı Lif Örneği Örme Resimli


Bu yazımızda sizlere paylaşımımız kare şeklinde güneş yıldızı lif örneğinden nasıl örüleceğiyle ilgili… Resimli olarak paylaşımımızdan yararlanabilir ve sizde kendinize kare şeklinde güneş yıldızı lif örneğinden kolaylıkla örebilirsiniz.

Bu makalemin en sonunda açıklamalı kare lif yapılışını anlatan detaylı bir çalışma paylaştım. Lif çalışmalarının yapılışını anlatan resimli anlatım ve anlatımlı videolar buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda sizlere önce kare lif örnekleri paylaştım. Ardından kare şeklinde güneş yıldızı lif örneği yapılışını anlatan çok güzel bir video paylaştım. Anlatımlı çalışmayı izleyerek kare lif yapımını öğrenebilir ve birbirinden güzel kare lif modelleri yapabilirsiniz.

Kare lif örneklerini sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinde bulabilirsiniz. Sürekli farklı lif çalışmalarını önünüze getirmeye çalışıyorum. Gerçekten çok güzel lif örnekleri yapılıyor. El sokmalı lif modelleri, yuvarlak lif örnekleri, kare lif modelleri ve daha birçok lif modelini sitemizde güncel olarak bulabilirsiniz.

Evde lif yapımı ile uğraşıyorsanız, evden para kazanmak isteyen bayanlar da sizin gibi bu çalışmayı öğrenebilir ve satışa sunacakları güzel bir ürün elde etmiş olurlar. Kare lif yapılışı anlatımlı bir şekilde altta detaylıca anlatılmış. Takip ederek kare lif nasıl başlanır ve nasıl yapılır öğrenebilirler.

Anlatımlı resimlerden yola çıkarak sizde kendinize kare şeklinde güneş yıldızı lif örgü modelinden yapabilirsiniz.

 

Daha önce birçok yuvarlak lif modelini paylaşmıştım. Üstte ise lif yapılışı ile kare lif modeli yapımını anlatan detaylı videolar paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

square fiber sample – carré échantillon de fibres – square Faserprobe

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*