KARTON DİSNEY PRENSES MAKET SARKAÇ ŞABLONLARI


Karton disney prenses maket sarkaç şablonları olarak paylaştığım kendin yap çalışmasında ki resimleri çıktı alabilirsiniz. Çıktı aldıktan sonra makas ile kesip, ip bağlayarak kız çocuklarınızın odalarına sarkaç süs olarak kullanmayı düşünebilirsiniz.

Karton disney karakterlerini daha önce de paylaşmıştım. Şablonlarını bulacağınız sitemizde hem sarkaç süs yapımında kullanabilirsiniz. Hem de kız çocuklarınızın odalarına duvara yapıştırma veya dolaplarına yapıştırma şeklinde de arkasını yapıştırıcı ile bezeyip yapabilirsiniz.

Kartondan disney karakterlerinin maketlerini de yapabilir ve onları eğlendirebilirsiniz. Boş vakitlerinizde bu tür eğlenceli kız çocuk oyun çalışmaları ile onları mutlu edebileceğinizi unutmayın. Hem kartondan olması, hem onların el becerilerinin geliştirmelerine de katkıda bulunmuş oluyorsunuz.

Anlatımlı karton maske yapmak, kartondan disney karakter maketi yapmak gibi birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında da bahsettiğim diğer çalışmalardan birkaç örnek karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmayı unutmayın. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

karton-disney-prenses-maket-sarkac-sablonlari

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*