KARTON EV MAKETLERİ


Karton ev maketleri arayanlar olabilir. Bu yazımda çok güzel bir şablon paylaştım. Bu şablonu kullanarak sizde minyatür karton ev maketleri yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmaları yapmayı seviyorsanız, boş zamanlarınızı değerlendirecek çalışmalar arıyorsanız, bu paylaştığım çalışmayı mutlaka yapmalısınız.

Boyadıktan sonra gerçek maket evlerden oluşan bir şehriniz olacak. Evinizde bu tür çalışmalar yaparak maket şehir ev siteleri yapabilirsiniz. Anlatımlı maket ev yapmak veya kartondan maket yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak bu güzel çalışmayı mutlaka denemeniz gerektiğini de söylemek isterim.

Hem keyifli bir hobi eğlence çalışması, hem de eğlenerek zaman geçirebilirsiniz. Kartondan ev yapmak, karton araba oyuncak yapmak gibi birçok örnekler ise bu yazımın hemen altından karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum.

Anlatımlı karton şehir veya karton ev maketleri sayesinde sizde çok güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuklarınıza oyuncak olarak da yapabileceğiniz gibi, odaları için süs olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri karton maket ev şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

karton-ev-maketleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*