Karton Gemi Maket Şablonu 2016

Kartondan Gemi Maketi

Karton maket yapımını çok seviyorsanız, paylaşacağım anlatımlı maket yapımına bayılacaksınız. Evde kartondan gemi maketi yapmak istiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek.

Karton gemi maket şablonu ve talimatlarını PDF dosyası halinde link olarak paylaşacağım. Örnek resmi ise aşağıdaki gibidir.

Eğer bu tür çalışmaları yapmaktan hoşlanıyorsanız? karton gemi maket şablonunu kullanarak sizde evinize süs veya çocuklarınız ile eğlenmek için bu çalışmayı indirip, yapmaya başlayabilirsiniz.

KARTON MAKET GEMİ ŞABLONU 1

KARTON MAKET GEMİ ŞABLONU 2

PDF dosyasını indirdikten sonra çıktısını alıp, mukavvadan maket gemiyi yapmaya başlayabilirsiniz. Netten alıntı olan bu paylaşımın asıl kaynağını yine yazımın sonunda paylaşacağım.

Farklı maket şablonlarını yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Diğer çalışmaları bu yazımın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Yine sitemizde yer alan maket kategorisinde de farklı maket şablonlarına ulaşabilirsiniz.

karton-gemi-maket-sablon

karton-gemi-maket-sablon

Yukarıdaki linklere tıklayarak PDF halinde maketlerin yapılışını anlatan detaylı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu sayede sizde çocuklarınızla birlikte veya kendinize hobi seçtiğiniz bu alanda güzel maket gemiler yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Hobi alanında gemi maketi her zaman sevilen bir modeldir. Satın almaya kalkıştığınızda inanın çok pahalı olduklarını görebilirsiniz.

Bu yüzden önerim öğrenin ve hemen yapmaya başlayın. Kartondan gemi maketi yaparak keyifli zaman geçirebileceğinizi de söylemek isterim. Bazı doktorlar strese de iyi geldiğini söylüyorlar. Bol keyifli zamanlar hanımlar ve beyler.

kaynak : https://cp.c-ij.com/en/contents/CNT-0009928/index.html

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. sadri dedi ki:

    çalışmalarnınız oldukça güzel.