Karton Gemi Maket Şablonu 2016

karton-gemi-maket-sablon-e1440595362295

Kartondan Gemi Maketi

Karton maket yapımını çok seviyorsanız, paylaşacağım anlatımlı maket yapımına bayılacaksınız. Evde kartondan gemi maketi yapmak istiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek.

Karton gemi maket şablonu ve talimatlarını PDF dosyası halinde link olarak paylaşacağım. Örnek resmi ise aşağıdaki gibidir.

Eğer bu tür çalışmaları yapmaktan hoşlanıyorsanız? karton gemi maket şablonunu kullanarak sizde evinize süs veya çocuklarınız ile eğlenmek için bu çalışmayı indirip, yapmaya başlayabilirsiniz.

KARTON MAKET GEMİ ŞABLONU 1

KARTON MAKET GEMİ ŞABLONU 2

PDF dosyasını indirdikten sonra çıktısını alıp, mukavvadan maket gemiyi yapmaya başlayabilirsiniz. Netten alıntı olan bu paylaşımın asıl kaynağını yine yazımın sonunda paylaşacağım.

Farklı maket şablonlarını yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Diğer çalışmaları bu yazımın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Yine sitemizde yer alan maket kategorisinde de farklı maket şablonlarına ulaşabilirsiniz.

karton-gemi-maket-sablon-e1440595362295
karton-gemi-maket-sablon

Yukarıdaki linklere tıklayarak PDF halinde maketlerin yapılışını anlatan detaylı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu sayede sizde çocuklarınızla birlikte veya kendinize hobi seçtiğiniz bu alanda güzel maket gemiler yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Hobi alanında gemi maketi her zaman sevilen bir modeldir. Satın almaya kalkıştığınızda inanın çok pahalı olduklarını görebilirsiniz.

Bu yüzden önerim öğrenin ve hemen yapmaya başlayın. Kartondan gemi maketi yaparak keyifli zaman geçirebileceğinizi de söylemek isterim. Bazı doktorlar strese de iyi geldiğini söylüyorlar. Bol keyifli zamanlar hanımlar ve beyler.

kaynak : http://cp.c-ij.com/en/contents/CNT-0009928/index.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Karton Gemi Maket Şablonu 2016

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*