KARTON HAYVAN MASKE ŞABLONLARI

karton-hayvan-maske-sablonlari-329x415

Karton hayvan maske şablonlarını daha önce de benzer şekillerde paylaşmıştım. Ancak bunlar hem maske hem de farklı çalışmalarda kullanılabilir. Süs olarak karton hayvan figürlerini kullanabilirsiniz.

Çocuklarınıza eğlenceli günlerde maske olarak çıktısını alıp, lastikle bağlayarak onları mutlu edebilirsiniz. Yada kartondan maket hayvan yapacağınız zaman kullanabilirsiniz.

Evde kartondan hayvan maske şablonları arıyorsanız, sitemizde şablon kategorilerinde birçok örneğe ulaşabilirsiniz. Hemen bu yazımın da altında karşınıza benzer hayvan karton figürleri ve şablonları çıkacaktır.

Onları da incelemenizi tavsiye ederim. Şimdi sizleri örnek birkaç tane karton hayvan maske şablonları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

karton-hayvan-maske-sablonlari

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*