KARTON HEDİYE KUTUSU ŞABLONLARI


Karton hediye kutusu şablonları arayanlar için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak bu yazımda da yine çok güzel şablonlar paylaştım. Kolay yapımı sayesinde sizde bu güzel çalışmaları zorlanmadan yapabilirsiniz. Aynısını farklı renklerde karton veya mukavva kullanarak yapabilirsiniz.

Şablonu oluşturduktan sonra makas ile kesip, hediye kutusunu ortaya çıkarabilirsiniz. Önerim kitap kaplığı kullanmanız yönünde olacak. Yada desenli karton veya mukavva malzemeleri temin etmelisiniz. Böylece daha güzel ve eğlenceli hediye kutuları hazırlayabiliyorsunuz.

Daha önce de çok değişik hediye paketleri ve sürpriz kutular paylaşmıştım. Onların da örnekleri ve şablonları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. İncelemenizi öneririm. Karton hediye paket şablonları sayesinde çok değişik sürpriz kutular hazırlayabilir ve takdim edebilirsiniz.

Anlatımlı şablon sayesinde adım adım kartondan hediye kutusu yapmayı öğrenerek bu güzel çalışmayı pastane sahipleri, hediyelik eşya satan yerler de kullanabilir.

Böylece kendilerine özel hediye paketlerine de sahip olmuş olurlar. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

karton-hediye-kutusu-sablonlari

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*