KARTON KOLİDEN ÇEKMECELİ DOLAP YAPMAK

Karton koliden çekmeceli dolap yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı sizde yapmayı denemelisiniz. Kolay yapılan karton çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan karton işleri ile ilgili çalışmayı aşağıda yer alan aşamaları inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Kartondan lazımlık yapmak veya kartondan dolap yapmak için kullanacağınız bu güzel çalışmadan fikir alarak kendiniz de değişik şekillerde çalışmalar yapabilirsiniz. Karton koliden çekmeceli dolap yaparak evinizde lazımlık olarak da kullanabilirsiniz.

Kartondan yapılan ev eşyaları kısa ömürlü olsa da bazen çok işe yarayabiliyor. Saklama bölümleri veya lazımlık olarak kullanabiliyorsunuz. Hatta kartondan oyuncak ev yapabilir ve çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-koliden-cekmeceli-dolap-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KARTON KOLİDEN ÇEKMECELİ DOLAP YAPMAK için yorumda bulun

    KARTON KOLİDEN ÇEKMECELİ DOLAP YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARTON KOLİDEN ÇEKMECELİ DOLAP YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.