KARTON KOLİDEN ÇEKMECELİ DOLAP YAPMAK

karton-koliden-cekmeceli-dolap-yapmak-236x415

Karton koliden çekmeceli dolap yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı sizde yapmayı denemelisiniz. Kolay yapılan karton çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan karton işleri ile ilgili çalışmayı aşağıda yer alan aşamaları inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Kartondan lazımlık yapmak veya kartondan dolap yapmak için kullanacağınız bu güzel çalışmadan fikir alarak kendiniz de değişik şekillerde çalışmalar yapabilirsiniz. Karton koliden çekmeceli dolap yaparak evinizde lazımlık olarak da kullanabilirsiniz.

Kartondan yapılan ev eşyaları kısa ömürlü olsa da bazen çok işe yarayabiliyor. Saklama bölümleri veya lazımlık olarak kullanabiliyorsunuz. Hatta kartondan oyuncak ev yapabilir ve çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-koliden-cekmeceli-dolap-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*