KARTON KOLİDEN HAVLULUK YAPMAK

karton-koliden-havluluk-yapmak-700x415

Evde karton koliden havluluk yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kartondan havluluk yapmak için daha önce benzer çalışma paylaşmamıştım.

Fakat teneke kutudan havluluk yapmak için bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Teneke kutuları üst üste yapıştırıp, havluları rulo halinde içine koyacağınız şekilde güzel bir çalışmayı belki bu yazımın altında karşınıza çıkarsa incelemenizi öneririm.

Gerçekten hem evde dekor bakımından güzel bir görünüm olmuş oluyor. Hem de değişik fikirler sayesinde evde geri dönüşüm çalışmaları ile dekoratif çalışmalarla evinizi süslemiş oluyorsunuz.

Evde karton koliden havluluk yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar ve aşamalar gösterilmiş. Kumaş veya havlu kumaşı kullanabilirsiniz.

Yaparken malzemeleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kartondan havluluk yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

karton-koliden-havluluk-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7388.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*