KARTON KOLİDEN OYUNCAK HAZİNE SANDIĞI YAPMAK


Karton koliden oyuncak hazine sandığı yapmak için paylaştığım bu güzel oyuncak çalışmasını sizde çocuklarınıza yapmalısınız. Hem onları sevindirebilirsiniz. Hem de onlarla güzel dakikalar geçirirsiniz. Boş bir zamanınızda karton koliden hazine sandığı oyuncağını onlar için mutlaka yapmalısınız.

Kendin yap çalışmaları arasında kartondan yapılan birçok güzel projeyi daha önce de sitemizde çoğu kez paylaşmıştık. Onları da inceleyebilir ve anlatımlarından yararlanarak kartondan harika oyuncaklar veya süsler yapabilirsiniz.

Kartondan lazımlık yapmak veya kartondan oyuncak yapımı gibi birçok çalışmanın detaylı anlatımı hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da inceleyin ve hoşunuza gidenleri mutlaka yapın. Şimdi sizleri bu güzel oyuncak çalışması ve karton değerlendirme çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-koliden-oyuncak-hazine-sandigi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*