KARTON KOLİLERDEN LAZIMLIK YAPMAK

Karton kolilerden lazımlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını belki sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kartondan dolap yapmak için daha önce sizlere gün içerisinde güzel bir paylaşımım olmuştu. Onu da kullanabilirsiniz. Kartondan lazımlık yapmak için alttaki örneği kullanabilir ve belkide aynısını yapabilirsiniz.

Daha önce de kartondan yapılan çalışmaları sizlere paylaşmıştık. Onları da incelemelisiniz. Altta paylaştığım çalışma da birçok karton koliye ihtiyacınızın olacağını söylemek isterim. Karton kutuları üst üste koyduktan sonra çekmece bölümünü ayarlayıp, karton koliden dolap şeklinde lazımlık yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp kapı arkasına veya aralık olan bölümlere koyabilirsiniz. Karton dolap veya kartondan lazımlık çalışmaları fazla uzun ömürlü olmayabilir. Ancak yine de işinize yarayacaktır. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-kolilerden-lazimlik-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KARTON KOLİLERDEN LAZIMLIK YAPMAK için yorumda bulun

    KARTON KOLİLERDEN LAZIMLIK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARTON KOLİLERDEN LAZIMLIK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.