KARTON KOLİLERDEN LAZIMLIK YAPMAK


Karton kolilerden lazımlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını belki sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kartondan dolap yapmak için daha önce sizlere gün içerisinde güzel bir paylaşımım olmuştu. Onu da kullanabilirsiniz. Kartondan lazımlık yapmak için alttaki örneği kullanabilir ve belkide aynısını yapabilirsiniz.

Daha önce de kartondan yapılan çalışmaları sizlere paylaşmıştık. Onları da incelemelisiniz. Altta paylaştığım çalışma da birçok karton koliye ihtiyacınızın olacağını söylemek isterim. Karton kutuları üst üste koyduktan sonra çekmece bölümünü ayarlayıp, karton koliden dolap şeklinde lazımlık yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp kapı arkasına veya aralık olan bölümlere koyabilirsiniz. Karton dolap veya kartondan lazımlık çalışmaları fazla uzun ömürlü olmayabilir. Ancak yine de işinize yarayacaktır. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-kolilerden-lazimlik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*