Karton Kutudan Dergilik Nasıl Yapılır?


Karton Kutudan Dergilik Nasıl Yapılır?

Bugün sizlere karton kutu kullanarak nasıl dergilik yapılacağını göstereceğiz. Bu yazımızdan sonra sizde kolay ve pratik bir şekilde dergilerinizi koyabileceğiniz çok şık bir dergilik yapabileceksiniz. Malzemeleri oldukça kolay bulunan bu icat ile hem akustik bir dekora sahip olacaksınız. Hem de dergilerinizi koyabileceğiniz çok güzel bir aksesuarın da sahibi olacaksınız.

Pratik çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışma ile sizde karton kutudan dergilik nasıl yapılır? öğrenmiş olacaksınız. Öncelikle çalışmayı yapmanız için malzemeler şöyle ;

  • karton kutu.
  • maket bıçağı.
  • cetvel.
  • yapıştırıcı.
  • desenli el işi kağıdı veya kumaş.

Anlatımlı videodaki arkadaşı dinleyerek ve izleyerek sizde evinizdeki boşta duran karton kutulardan çok güzel şık dergilikler yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları ofisinizde masanızın üzerine veya boş duran komidinin üzerine düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.


karton-kutudan-dergilik-yapimi

Sonuç olarak sizinde artık çok güzel ve şık bir kartondan dergiliğiniz olmuş oluyor. Bu çalışmayı farklı şekillerde veya amaçlarda da kullanabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

porte-revues carton – cardboard magazine rack – Karton Zeitungsständer

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*