KARTON MİNİMON OYUNCAK MAKET ŞABLONU


Karton minimon oyuncak maket şablonu arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışma ile sizde çocuklarınıza oyuncak minimonlar yapabileceksiniz. Daha önce de keçe minimon oyuncak yapmak için güzel paylaşımlarım olmuştu. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Kolay yapılan maket çalışmalarını da yine sitemizde kendin yap kategorisinde bulabilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmaları sayesinde sizde çocuklarınızla çok güzel oyuncak maketler yapabileceksiniz. Sitemizdeki tüm maket çalışmaları özenle seçilmiş çalışmalardan oluşuyor.

Bu yüzden keyif alarak maket oyuncakları yapabileceğinizi söylemek isterim. Karton minimon yapmak için paylaştığım çalışma da tek yapmanız gereken şablonu çıktı alıp, kalınca bir karton üzerinden taslağını çıkartıp kesmek ve birleştirmek.

Önerim ise A3 kağıdına çıktısını alıp, renkli olarak çocuklarınızla kesip, yapıştırmanız yeterli olacaktır. Bu tür çalışmalar sayesinde çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olmuş olacaksınız.

Evde kolay yapılan karton oyuncak çalışmaları ile sizde kısa sürede çok güzel maket oyuncaklar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

karton-minimon-oyuncak-maket-sablonu

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*