KARTON MİNYATÜR DEĞİRMEN YAPMAK

karton-minyatur-degirmen-yapmak-293x415

Karton minyatür değirmen yapmak isteyenler için paylaşacağım güzel maket çalışmasını sizde çocuklarınızla yapabilirsiniz. Bu güzel eğlenceli kendin yap çalışmasını koli karton kullanarak yapabilirsiniz. Karton malzemesi ile kolayca yapıp süs niyetine evinizin bir köşesine koyabilirsiniz.

Bu tür el becerisi isteyen çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Hemen bu yazımın altında da karşılaşacağınız çok güzel minyatür maket çalışmalarını da incelemenizi istiyorum. Sitemizde benzer kartondan maket yapma çalışmalarını bolca bulabilir ve keyifli çalışmaların nasıl yapıldığını öğrenerek sizde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Kartondan değirmen maketi yapıp TV ünitesi önünde sergileyebilirsiniz. Evinize gelenleri de bu güzel minyatür çalışması ile şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri kartondan kolay değirmen maketi yapma çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-minyatur-degirmen-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*