Karton Örgü Bileklik Yapmak


Evde kolay örgü bileklik yapmak için bu gün yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Evde kartondan bileklik yapmak için resimli anlatımda adımlar verilmiş. Öncelikle kartonu elinize uygun şekilde kesmeniz gerekiyor.

Daire şeklinde kestiğiniz kartonu yapıştırdıktan sonra örgü çalışması ile üstünü kapatmanız yeterli oluyor. İnanın çok güzel örgü bileklik modeli yapabilirsiniz.

Hem elbiselerinize uyumlu hem de satıp para kazanabileceğiniz güzel bir örgü bileklik yapımı çalışmasını da öğrenmiş olacaksınız. Resimli anlatımdaki gibi aşamaları geçip, çalışmayı tamamlandırabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay kartondan örgü bileklik nasıl yapılır sorularınıza cevap olacak çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Aynı çalışmayı kendiniz geliştirip, daha değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

karton-orgu-bileklik-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-crochet-wristband/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*