Karton Otobüs Maket Şablonu 2016


Karton Otobüs Maket Şablonu 2016

Yine bir maket şablonu… evet bu yazımda sizlere çocuklarınız için yapacağınız otobüs maketinin şablonunu paylaşacağım. Önceki yazımda sizlere araba maket şablonlarını paylaşmıştım. Bu yazımda ise farklı şekilde ve farklı renkte otobüs maketi şablonları paylaşacağım. Bazı çocuklar araba sever. Bazıları otobüs, bazıları da kepçe maketleri sevebilir. Bu yazımda paylaşacağım otobüs maket şablonlarını kullanarak çocuklarınızla çok eğlenebilirsiniz.

Karton otobüs maket şablonu olarak birkaç farklı örnek paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Yapmanız gereken bilgisayarınızın yazıcısından istediğiniz modelin şablonunu çıktı alabilir ve mukavvadan otobüs maketi çalışmasını severek yapabilirsiniz. Otobüs maketlerini yapmak çok eğlenceli ve keyifli olacak… yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı beğenirseniz, yorum yapmayı unutmayın.

source : http://forum.esmasoft.com/viewtopic.php?p=43546&sid=8a4806563b33ac382855922c8a69e953

cardboard template bus – bus de gabarit en carton – Kartonschablone Bus

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Karton Otobüs Maket Şablonu 2016

  1. çok beğendim hemen çıktı alıp yapmaya başlayacağım. paylaşımlarınızı takip ediyoruz. herkesin işine yarayan çalışmalar bunlar. çok sağolun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*