KARTON OYUNCAK ÇOCUK ELBİSE GİYDİRME

karton-oyuncak-cocuk-elbise-giydirme-670x415

Karton oyuncak çocuk elbise giydirme örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde beğeneceksiniz. Anlatımlı karton çocuk kıyafet giydirme örneklerinden yararlanarak sizde kısa sürede harika çalışmalar yapabilirsiniz. Çocuklarınızı sevindireceğiniz bu güzel çalışmayı sizde kartondan yapabilirsiniz.

Çıktısını aldıktan sonra çocuklarınıza kartondan çocuk oyuncak giydirme takımı yapabilirsiniz. Bu tür benzer çalışmaları kukla şeklinde de daha önce paylaşmıştık. Onlar da işinize yarayacak. Kısa sürede yapıp kullanabileceğiniz karton kukla veya maket çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Anlatımlı karton oyuncak çalışmaları sayesinde elbise giydirme veya çocuk kıyafet giydirme oyunları hazırlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Çıktı alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

karton-oyuncak-cocuk-elbise-giydirme

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*