KARTON SARKAÇ NOEL BABA ŞABLONU


Karton sarkaç noel baba şablonu arayanlar olabilir. Özellikle de yılbaşı gecesine uygun düşen bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Şablondan yararlanarak sizde aynısını çocuklarınız için yapabilirsiniz. Yılbaşı ağacını süslemede veya sarkaç süs yapımında işinize yarayacak bir şablon olduğunu düşünüyorum.

Çocuk odasına da kartondan noel baba sarkacı yapıp, onları yılbaşı gecesi huzurla uyumalarını sağlayabilirsiniz. Çocukların hayal dünyasına noel baba maketini de dahil edebilirsiniz. Yılbaşı gecesi rahat uyumaları ve sevinmeleri için onlara bu güzel maket oyuncak çalışmasını yapıp, yataklarının baş ucuna sarkaç süs şeklinde asabilirsiniz.

Maket sarkaç süs yapımı gibi birçok güzel çalışmayı sitemizde bolca bulabilirsiniz. Kartondan noel baba sarkacı yapmak için paylaştığım şablondan A3 kağıdına çıktı alarak yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-sarkac-noel-baba-sablonu

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*