KARTON SARKAÇ NOEL BABA ŞABLONU

Karton sarkaç noel baba şablonu arayanlar olabilir. Özellikle de yılbaşı gecesine uygun düşen bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Şablondan yararlanarak sizde aynısını çocuklarınız için yapabilirsiniz. Yılbaşı ağacını süslemede veya sarkaç süs yapımında işinize yarayacak bir şablon olduğunu düşünüyorum.

Çocuk odasına da kartondan noel baba sarkacı yapıp, onları yılbaşı gecesi huzurla uyumalarını sağlayabilirsiniz. Çocukların hayal dünyasına noel baba maketini de dahil edebilirsiniz. Yılbaşı gecesi rahat uyumaları ve sevinmeleri için onlara bu güzel maket oyuncak çalışmasını yapıp, yataklarının baş ucuna sarkaç süs şeklinde asabilirsiniz.

Maket sarkaç süs yapımı gibi birçok güzel çalışmayı sitemizde bolca bulabilirsiniz. Kartondan noel baba sarkacı yapmak için paylaştığım şablondan A3 kağıdına çıktı alarak yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

karton-sarkac-noel-baba-sablonu

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KARTON SARKAÇ NOEL BABA ŞABLONU için yorumda bulun

    KARTON SARKAÇ NOEL BABA ŞABLONU için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARTON SARKAÇ NOEL BABA ŞABLONU için ilk yorumu yapabilirsin.