Karton Türk Savaş Gemisi Maketi Şablonu

Karton Türk Savaş Gemisi Maketi Şablonu

Bugün fazla karton maket paylaşımları yapacağım. Bu yazımda ise sizlere karton Türk savaş gemisinin maket şablonunu paylaşacağım. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım gemi maket şablonunu çok beğeneceksiniz. Çıkartma gemisi şablonunu kullanarak evinizde bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Maket çalışmalarını seviyorsanız bu şablonu büyük boyutlu mukavvaya çıktısını alıp, kesme-yapıştırma işleminden sonra şahane bir gemi maketine sahip olmuş olursunuz.

Yazımın içinde yine şablondan ziyade, yapılmış örneklerini de paylaşacağım. Kartondan Türk çıkartma gemisini çok beğeneceksiniz. Askerliğini bahriye olarak yapmış askerler iyi bilirler. Bu gemi çok güçlü ve özellikli bir gemidir. Maketini paylaşacağım örnek resimlerdeki gibi tablo kıvamında yaptığınızda ve bunu ışıklandırdığınızda evinize gelen misafirleriniz bu çalışmadan çok etkilenecekler.

source : https://peykpapermodels.blogspot.com.tr/2013/05/tcg-c-205-lcu-ckarma-gemisi-karton.html

cardboard model ships – maquettes de bateaux en carton – Karton Schiffsmodelle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Karton Türk Savaş Gemisi Maketi Şablonu için yorumda bulun

    Karton Türk Savaş Gemisi Maketi Şablonu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Karton Türk Savaş Gemisi Maketi Şablonu için ilk yorumu yapabilirsin.