KARTONDAN DOKUMA TEZGAHINDA NİHALE YAPMAK

Kartondan dokuma tezgahında nihale yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği adım adım belirtilmiş. Kartonu dokuma tezgahı olarak kullanıp, nihale çalışmasını tamamlıyorsunuz.

Karton dokuma tezgahıyla nihale yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmayı kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum. Benzerlerini daha önce de paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz. Kartondan dokuma tezgahında bardak altlığı yaparak fazlaca yaptığınızı satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Kolay yapılan dokuma tezgahında bardak altlığı yapmayı öğrendikten sonra değişik renklerde kullandığınız iplerden harika nihaleler yapabilirsiniz. Anlatımlı kolay nihale yapımı çalışmaları ile boş zamanlarınızı da keyifle geçirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kartondan-dokuma-tezgahinda-nihale-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KARTONDAN DOKUMA TEZGAHINDA NİHALE YAPMAK için yorumda bulun

    KARTONDAN DOKUMA TEZGAHINDA NİHALE YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARTONDAN DOKUMA TEZGAHINDA NİHALE YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.