Kartondan Ejderha Maket Şablonu

Kartondan Ejderha Maket Şablonu

Kartondan ejderha maketi yapmaya ne dersiniz? inanın vitrinde çok güzel duracak… bu yazımda paylaşacağım kartondan ejderha maket şablonu dışında diğer maket şablonlarını sitemizde yer alan maket kategorisinden ulaşabilirsiniz. Karton ejderha figürü yaparak evinizin bir köşesine dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz.

Kartondan yapılan çalışmaları sizlere hemen hemen her gün paylaşmaya çalışıyorum. Paylaşacağım ejderha maket şablonunu kullanarak evinizde bu güzel uygulamayı eğlenerek yapabilirsiniz. Bilgisayarınıza kayıt edin ve büyük bir kartona çıktısını kırtasiyelerden alabilirsiniz. Renkli ejderha şablonunu boyamanıza veya renklendirmenize de gerek yok. Çıktı aldıktan sonra makas ile işaretli çizgilerden kesip, yapıştırmanız yeterli olacaktır. Maket ejderha figürü dışında yine sizlere farklı hayvan maket şablonlarını paylaşmaya da devam edeceğim.

kartondan-ejderha-maket-yapimi

source : https://trudodni.livejournal.com/473073.html

dragon model – modèle de dragon – Drachenmodell

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kartondan Ejderha Maket Şablonu için yorumda bulun

    Kartondan Ejderha Maket Şablonu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kartondan Ejderha Maket Şablonu için ilk yorumu yapabilirsin.