Kartondan Ejderha Maket Şablonu


Kartondan Ejderha Maket Şablonu

Kartondan ejderha maketi yapmaya ne dersiniz? inanın vitrinde çok güzel duracak… bu yazımda paylaşacağım kartondan ejderha maket şablonu dışında diğer maket şablonlarını sitemizde yer alan maket kategorisinden ulaşabilirsiniz. Karton ejderha figürü yaparak evinizin bir köşesine dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz.

Kartondan yapılan çalışmaları sizlere hemen hemen her gün paylaşmaya çalışıyorum. Paylaşacağım ejderha maket şablonunu kullanarak evinizde bu güzel uygulamayı eğlenerek yapabilirsiniz. Bilgisayarınıza kayıt edin ve büyük bir kartona çıktısını kırtasiyelerden alabilirsiniz. Renkli ejderha şablonunu boyamanıza veya renklendirmenize de gerek yok. Çıktı aldıktan sonra makas ile işaretli çizgilerden kesip, yapıştırmanız yeterli olacaktır. Maket ejderha figürü dışında yine sizlere farklı hayvan maket şablonlarını paylaşmaya da devam edeceğim.

kartondan-ejderha-maket-yapimi

source : http://trudodni.livejournal.com/473073.html

dragon model – modèle de dragon – Drachenmodell

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*