KARTONDAN KALP ZARF YAPMAK


Kartondan kalp zarf yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde bu güzel çalışmayı sizde yapmayı öğrenebilirsiniz. Kartondan yapılan çalışmaları ben genelde beğeniyorum.

Hele ki kalp şeklinde olması, hem özel günler için sevdiklerimize standart bir zarf vermek yerine onlara değer verdiğimizi gösteren kalp şeklinde zarf hazırlamamız daha mantıklı olacaktır.

Kartondan kalp zarf yapımı için paylaştığım resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Nereden katlayacağınız, nereden keseceğiniz hepsi belirtilmiş durumdadır.

Kartondan zarf yapmak için kalp şekli veya farklı şekiller de yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-kalp-zarf-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*