Kartondan Kırmızı Başlıklı Kız Maketi Yapmak

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz bir karton oyuncak çalışması paylaştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde kartondan kırmızı başlıklı kız maketi yapmak isteyenler için hazır kalıplar halinde ve sadece makas ile kesmeniz gereken güzel bir şablon paylaştım.

Makas ile kestikten sonra delikleri de kesip, içinden ip geçirerek kırmızı başlıklı kız kuklası yapmak isteyenler kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirler. Evde kartondan kukla yapmak için daha önce buna benzer bir çalışma paylaşmamıştım.

Bu güzel çalışmayı yapıp kartondan kırmızı başlıklı kız sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Evde kartondan kolay yapılan sarkaç süs çalışmaları gibi bunu da yine resimli anlatımdaki gibi şablonu karton üzerine çıktısını hazırlayıp, makas ile kestikten sonra ister ip ile isterseniz yapıştırarak sarkaç süs çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kartondan kırmızı başlıklı kız kuklası yapmak için resimli örnek ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-kirmizi-baslikli-kiz-maketi-yapmak

source : https://www.etsy.com/listing/71428662/little-red-riding-hood-jointed-paper

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kartondan Kırmızı Başlıklı Kız Maketi Yapmak için yorumda bulun

    Kartondan Kırmızı Başlıklı Kız Maketi Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kartondan Kırmızı Başlıklı Kız Maketi Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.