KARTONDAN KİTAP KAPLIKLI SAKLAMA KABI YAPMAK

kartondan-kitap-kaplikli-saklama-kabi-yapmak-433x415

Kartondan kitap kaplıklı saklama kabı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı bende yapmayı düşünüyorum. Bu tür güzel çalışmalar hem iyi oluyor. Hem de evde değişik görünümleri ile insana yaşam enerjisi katıyor.

Aslında evimizde yapacağımız ufak değişiklik ve yeniliklerle hayat enerjimizi arttırabiliriz. Tüm bunlar bizim elimizde, bu çalışma da onlardan biri olup, kolay bir şekilde yapabilir ve evinize yeni bir eşya oluşturmuş olursunuz.

Saklama kabı olarak kullanabilirsiniz. İçine önemli eşya veya takı malzemelerinizi de koyabilirsiniz. Kartondan saklama kabı yapmak için sitemizde daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Hemen bu yazımın altında da benzer karton saklama kabı çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-kitap-kaplikli-saklama-kabi-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*