KARTONDAN KİTAP KAPLIKLI SAKLAMA KABI YAPMAK

Kartondan kitap kaplıklı saklama kabı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı bende yapmayı düşünüyorum. Bu tür güzel çalışmalar hem iyi oluyor. Hem de evde değişik görünümleri ile insana yaşam enerjisi katıyor.

Aslında evimizde yapacağımız ufak değişiklik ve yeniliklerle hayat enerjimizi arttırabiliriz. Tüm bunlar bizim elimizde, bu çalışma da onlardan biri olup, kolay bir şekilde yapabilir ve evinize yeni bir eşya oluşturmuş olursunuz.

Saklama kabı olarak kullanabilirsiniz. İçine önemli eşya veya takı malzemelerinizi de koyabilirsiniz. Kartondan saklama kabı yapmak için sitemizde daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Hemen bu yazımın altında da benzer karton saklama kabı çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-kitap-kaplikli-saklama-kabi-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KARTONDAN KİTAP KAPLIKLI SAKLAMA KABI YAPMAK için yorumda bulun

    KARTONDAN KİTAP KAPLIKLI SAKLAMA KABI YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARTONDAN KİTAP KAPLIKLI SAKLAMA KABI YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.