KARTONDAN KOLAY CÜZDAN YAPMAK


Kartondan kolay cüzdan yapmak isteyenler olabilir. Hatta bu tür çalışmaları çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Kartondan yapılan çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaşmıştık.

Süt kutusundan cüzdan yapmak veya benzeri kutulardan cüzdan veya değişik çalışmalar yapmayı gösteren anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine anlatımlı olarak karşımıza çıkıyor. Karton cüzdan yapmak için yapılmış bir çalışma olsa da, farklı malzemelerden bu güzel çalışmayı yapmayı veya tasarlamayı düşünebilirsiniz.

Bazen bir çalışmanın maketi veya şablonu başka şeyler yapabilmemize ilham olabiliyor. Bu gibi çalışmaları da bu yüzden seviyorum.

Kartondan kolay cüzdan yapmak veya deri kumaştan para cüzdanı yapmak için kullanacağınız bu şablonlar sayesinde çok güzel şık cüzdanlar yapabilmeyi öğrenebileceksiniz.

Evde kolay para cüzdanı yapmak için sitemizde paylaştığımız diğer çalışmalar hemen bu sayfanın altında karşınıza çıkacaktır.

Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri kartondan kolay cüzdan nasıl yapılır diyenler için çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-kolay-cuzdan-yapmak

source

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*