Kartondan Kolay Hediye Paketi Hazırlama Şablonları


Bir okuyucumuz bizden mail yoluyla daha değişik karton hediye paketi hazırlama örneklerini paylaşmamızı rica etmişti. İşte gün o gün… size bu yazımda kartondan kolay hediye paketi hazırlama şablonları olarak birkaç farklı şekilde kutu hazırlama resimli anlatımları paylaştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde hazırladığınız hediyelerinizi kartondan kolay şablonlar sayesinde sürpriz paketleri hazırlayıp sevdiklerinize sunabileceksiniz. Daha önce de kartondan hediye paketi yapmak için çeşitli anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım. Sanırım onlar tek çalışmaydı.

Fakat bu yazımda birkaç çeşitte hediye paketi hazırlama şablonları hazırlayabilmek için resimli anlatımla karşılaşacaksınız. Öncelikle karton veya mukavva malzemesini resimli anlatımda olduğu gibi kalemle çizip, daha sonra çizdiğiniz yerden kesebilirsiniz. Sonraki işleminiz ise katlayarak hediye paketini oluşturma işlemine geçiyor.

Oldukça kolay bir şekilde sizde mukavvadan hediye paketi hazırlayabileceksiniz. Farklı çalışmaları sitemizde yer alan kağıt karton bölümünden sürekli olarak bulabilirsiniz. Kartondan kolay hediye paketi hazırlama şablonları ise şu şekildedir.

kartondan-kolay-hediye-paketi-hazirlama-sablonlari

Kartondan sürpriz paket hazırlamak için bu güzel çalışmalardan sizde yararlanabilirsiniz. Renkli el işi kağıdı kullanabilirsiniz. Renkli el işi kağıdından hediye paketleri hazırlayabilirsiniz. Bu tür hediye paketleri hazırlayarak ürünlerini içine koyup müşterilerinize de o şekilde sunabilirsiniz.

Hem müşterilerinizi memnun etmiş olursunuz. Hem de müşteri kitlenizi de arttırmış olursunuz. Kişisel hediyelerinizde de bu tür hediye paketleri yaparak sevdiklerinize özel olduklarını bir kez daha hissettirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40582509

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*