Kartondan Kolay Sepet Çanta Yapmak

kartondan-kolay-sepet-canta-yapmak-429x415

Evde kolay yapılan kartondan sepet yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatım paylaştım. Aşamalarını takip ederek sizde evde kartondan çanta yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Evde kartondan kolay sepet çanta yapmak için resimli anlatımda yer alan aşamaları malzemeleri temin ettikten sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Karton çanta modeli yapmak için resimli anlatımda yer alan aşamayı yaptıktan sonra isterseniz boyayabilirsiniz. Dilerseniz süsleyebilir ve süs olarak da kullanabilirsiniz.

Bu tür geri dönüşüm çalışmalarını sitemizde yer alan ” Kendin Yap ” bölümü ile ” Geri Dönüşüm ” kategorilerinde bulabilirsiniz.

Bu yazımında altında benzer kartondan yapılan çanta çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Evde kartondan sepet yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

kartondan-kolay-sepet-canta-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7406.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*